спеціалізований
автосервіс по
вихлопним системам

Ремонт і установка вихлопних систем

дивитися онлайн-каталог глушників

Відправте заявку і ми вам
передзвонимо

*За вашим авто Ведеться відеоспостереження

Корисна інформація

Автомобіль — це злагоджена система, де всі деталі не тільки мають свою задачу, а й важливі для безпеки пасажирів. Кожен автомобіліст розуміє, що довгостроковість і якість роботи автотранспорту в великій мірі залежить від вихлопної системи. Її головне завдання — виведення газів з двигуна, зниження їх температури, токсичності і рівня шуму транспорту.

Спеціалізація нашої компанії — це обслуговування, ремонт і заміна елементів всіх автомобільних систем. Ми працюємо з автотранспортом різних марок і моделей і здійснюємо ремонт глушників Тернопіль. Ми розуміємо всю важливість і значення кожного елемента автомобіля, тому відповідально підходимо до вирішення проблеми, що виникла, і повністю пояснюємо особливості роботи клієнту.

Глушник — незамінна і обов’язкова частина будь-якої вихлопної системи. Він знижує рівень шуму при русі, а також перетворює енергію відпрацьованих газів. Як і кожна система, цей елемент має свій термін експлуатації і в більшості заміна або ремонт глушників Тернопіль здійснюється, в середньому, через кожні 5 років. Найбільш часто глушник пошкоджується при механічному впливі. Нерівності дороги, удари об вибоїни і пошкодження камінням може зігнути або пробити матеріал. Часткове пошкодження допоможе усунути зварювання глушника нашими майстрами. В ході такої роботи відбувається вирізання пошкодженої частини і вварювання латочки або повне обгортання в лист заліза.

На тривалість роботи елементів вихлопної системи впливають не тільки якість палива, але і автодоріг. Найбільш часто потрібен ремонт глушників Тернопіль після перепадів температури, пошкоджень, що наносяться дорожнім сміттям, гравієм. Найбільш негативний вплив має корозія. Вона не тільки погіршує стан конструкції, але і поширюється на інші металеві деталі. Безумовно, заміна глушника обійдеться дорожче часткового ремонту, але це допоможе зберегти цілісність всієї вихлопної системи і працездатність двигуна.

Ремонт глушників Тернопіль або їх повна заміна нашими фахівцями відбувається тільки після повної діагностики. Вони вкажуть на пошкодження і варіанти їх усунення не тільки в конструкції, але і супровідних елементах. На всі види ремонтних робіт нашим сервісом надається гарантія. Не слід проводити ремонт самостійно і не звертайтеся в техцентри, про репутацію яких Вам нічого не відомо. Наслідками неякісного ремонту глушника можуть стати збої в роботі датчиків, виникнення вібрації і сторонніх звуків і багато інших проблем.

Безпосередньо перед самим ремонтом наш фахівець проводить діагностику вихлопної системи, в тому числі глушника за допомогою спеціального обладнання, далі йде обговорення переліку робіт, що планується провести, з клієнтом, і тільки після узгодження з клієнтом всіх деталей робіт ми приступаємо до ремонту.

Корисна інформація

Ремонт глушників Тернопіль

Єврокат-сервіс — це компанія, що готова вирішити будь-які проблеми, пов’язанф з каталфзатором і глушником автомобіля, незалежно від характеру поломки цих деталей і складності майбутніх робіт. Наші майстри охоче беруться за різні завдання, наприклад: ремонт труби глушника іномарки; усунення дефектів в резонаторі; заміна несправних прокладок і гумок; ремонт каталізатора. Як ми виконуємо ремонт глушників Тернопіль? Ми […]

Читати далі

Глушники Тернопіль

Після очищення вихлопних газів в каталізаторі, попереднього зниження швидкості вихлопу і його температури в резонаторі, за остаточну обробку береться глушник. саме в ньому шум роботи двигуна знижується до прийнятного рівня, істотно знижується тиск і температура відпрацьованих газів. Якщо звук вихлопу здається нам неправильним, відразу звертайтеся в Єврокат-сервіс — професійний автосервіс, де найкраще знають, як якісно […]

Читати далі

Заміна каталізатора Тернопіль

Більшість автомобілістів стикаються з необхідністю заміни каталізатора Тернопіль. Зазвичай така потреба виникає після 80 000 — 100 000 км пробігу авто з урахуванням країни-виробника (наприклад, для китайського автопрому цей показник явно буде нижче). Передчасний вихід каталізатора з ладу, в першу чергу, відбувається через неякісне пальне, яке, на жаль, не рідкість на вітчизняних заправках. Говорячи найпростішою […]

Читати далі

Ремонт вихлопної системи Тернопіль

Головна перевага Єврокат-сервісу — індивідуальний і комплексний підхід до вирішення кожної проблеми, що виникла у вихлопній системи нашого автомобіля. Наш вузько-спеціалізований профіль і багаторічний досвід по ремонту глушників дозволяє бути професіоналами і здійснювати високоякісний ремонт вихлопної системи Тернопіль будь-якого автомобіля. Ми допоможемо вам усунути будь-яку несправність у вихлопній системі автомобіля і бюджетно вирішити кожну нестандартну […]

Читати далі

Заміна гофри глушника

Коли потрібна заміна гофри глушника? Дізнайтесь більше у спеціальній статті!

Читати далі

Заміна сажевого фільтра Тернопіль

Які ознаки того, що пора замінити сажевий фільтр? Чому потрібно заміняти сажевий фільтр?

Читати далі

Заміна каталізаторів Тернопіль

Каталізатор вийшов з ладу! Що ж робити? Це питання постає перед автомобілістами найчастіше несподівано і гостро.

Читати далі

Ремонт гофри Тернопіль

Гофра — це гнучка частина вихлопної системи, призначена для еластичного з’єднання елементів глушника.

Читати далі

Заміна сажового фільтра

Така послуга, як заміна сажового фільтра, не з проста набуває щораз більшої популярності серед власників автомобілів.

Читати далі

Ремонт глушників Тернопіль

Автомобіль — це злагоджена система, де всі деталі не тільки мають свою задачу, а й важливі для безпеки пасажирів.

Читати далі