спеціалізований
автосервіс по
вихлопним системам

Ремонт і установка вихлопних систем

дивитися онлайн-каталог глушників

Відправте заявку і ми вам
передзвонимо

*За вашим авто Ведеться відеоспостереження

Корисна інформація

Ремонт гофри ТернопільРемонт гофри Тернопіль

Чи можливий ремонт гофри? Гофра глушника служить для зниження вібрації на вихлопній системі. Її плетиво виконано з нержавійки, а фланці з алюмінізірованной сталі. Ремонт неможливий, підлягає тільки заміні. На сьогоднішній день гофра є практично в кожному автомобілі. Це свого роду запобіжник, запобігає руйнування вихлопної системи автомобіля. Тому місцем установки гофри зазвичай є приймальня труба або іншу ділянку, де є підвищені вібраційні навантаження.

Так як на гофру припадає максимальна кількість навантажень, то вона і найчастіше піддається розривів і поломок, якщо порівнювати з іншими елементами вихлопної системи. Пристрій гофри глушника в основному припускає вірогідність механічних поломок, наприклад через наїзд на перешкоди. Хоча матеріалом даного компенсаційного елемента зазвичай є високолегована сталь, що забезпечує її високу міцність і довговічність, але механічні пошкодження аж ніяк не є рідкістю.

 Заміна гофри Тернопіль

Крім наїздів на перешкоди та інших ударних навантажень, гофра може вийти з ладу через незадовільний стан подушок двигуна, зносу гумок кріплення глушника. забитий каталізатор — найчастіша причина виходу гофри глушника з ладу.

Нерідкі випадки, коли пошкодження гофри, також як і інших елементів вихлопної системи (прогар приймальної труби і прокладки колектора, а також поява тріщини в колекторі), може відбутися з причини виходу з ладу каталізатора, в тому випадку, якщо компенсатор вібрації встановлений перед ним. Якщо каталізатор забитий то відпрацьовані гази не знаходять виходу внаслідок чого підвищується тиск і руйнується гофра. Ознакою виходу її з ладу є різкий шум в процесі роботи в передній частині машини або під капотом. Причому при її повному виході з ладу шум може бути приголомшуючим. Друга ознака — поява запаху відпрацьованих газів в салоні автомобіля.

Крім цього можлива і значна втрата потужності автомобіля, що проявляється на сучасних моделях, де витоку у вихлопній системі призводять до неправильної роботи датчика кисню. У цьому випадку необхідно негайно замінити гофру глушника, щоб вібрація не привела до руйнування вихлопної системи.

Слід відразу сказати, що пристрій гофри глушника не припускав її ремонт. Можлива тільки повна її заміна. При цьому необхідно звернути увагу і на стан каталізатора, так як пошкодження цих елементів в більшості випадків взаємопов’язані.

При ремонті говри, безсумнівно, більш рентабельно буде встановити нову гофру глушника, ніж міняти всю вихлопну трубу. Не варто купувати найбільш дешеві гофри, так як це далеко не кращий варіант і такі компенсатори вібрації не прослужать Вам довго. Для установки гофри потрібен досвідчений зварник, яка не Перекалля її і не прожжет. Тому краще всього довірити цю роботу серйозному автосервісу.

Корисна інформація

Ремонт глушників Тернопіль

Єврокат-сервіс — це компанія, що готова вирішити будь-які проблеми, пов’язанф з каталфзатором і глушником автомобіля, незалежно від характеру поломки цих деталей і складності майбутніх робіт. Наші майстри охоче беруться за різні завдання, наприклад: ремонт труби глушника іномарки; усунення дефектів в резонаторі; заміна несправних прокладок і гумок; ремонт каталізатора. Як ми виконуємо ремонт глушників Тернопіль? Ми […]

Читати далі

Глушники Тернопіль

Після очищення вихлопних газів в каталізаторі, попереднього зниження швидкості вихлопу і його температури в резонаторі, за остаточну обробку береться глушник. саме в ньому шум роботи двигуна знижується до прийнятного рівня, істотно знижується тиск і температура відпрацьованих газів. Якщо звук вихлопу здається нам неправильним, відразу звертайтеся в Єврокат-сервіс — професійний автосервіс, де найкраще знають, як якісно […]

Читати далі

Заміна каталізатора Тернопіль

Більшість автомобілістів стикаються з необхідністю заміни каталізатора Тернопіль. Зазвичай така потреба виникає після 80 000 — 100 000 км пробігу авто з урахуванням країни-виробника (наприклад, для китайського автопрому цей показник явно буде нижче). Передчасний вихід каталізатора з ладу, в першу чергу, відбувається через неякісне пальне, яке, на жаль, не рідкість на вітчизняних заправках. Говорячи найпростішою […]

Читати далі

Ремонт вихлопної системи Тернопіль

Головна перевага Єврокат-сервісу — індивідуальний і комплексний підхід до вирішення кожної проблеми, що виникла у вихлопній системи нашого автомобіля. Наш вузько-спеціалізований профіль і багаторічний досвід по ремонту глушників дозволяє бути професіоналами і здійснювати високоякісний ремонт вихлопної системи Тернопіль будь-якого автомобіля. Ми допоможемо вам усунути будь-яку несправність у вихлопній системі автомобіля і бюджетно вирішити кожну нестандартну […]

Читати далі

Заміна гофри глушника

Коли потрібна заміна гофри глушника? Дізнайтесь більше у спеціальній статті!

Читати далі

Заміна сажевого фільтра Тернопіль

Які ознаки того, що пора замінити сажевий фільтр? Чому потрібно заміняти сажевий фільтр?

Читати далі

Заміна каталізаторів Тернопіль

Каталізатор вийшов з ладу! Що ж робити? Це питання постає перед автомобілістами найчастіше несподівано і гостро.

Читати далі

Ремонт гофри Тернопіль

Гофра — це гнучка частина вихлопної системи, призначена для еластичного з’єднання елементів глушника.

Читати далі

Заміна сажового фільтра

Така послуга, як заміна сажового фільтра, не з проста набуває щораз більшої популярності серед власників автомобілів.

Читати далі

Ремонт глушників Тернопіль

Автомобіль — це злагоджена система, де всі деталі не тільки мають свою задачу, а й важливі для безпеки пасажирів.

Читати далі