спеціалізований
автосервіс по
вихлопним системам

Ремонт і установка вихлопних систем

дивитися онлайн-каталог глушників

Відправте заявку і ми вам
передзвонимо

*За вашим авто Ведеться відеоспостереження

Корисна інформація

Більшість автомобілістів стикаються з необхідністю заміни каталізатора Тернопіль. Зазвичай така потреба виникає після 80 000 — 100 000 км пробігу авто з урахуванням країни-виробника (наприклад, для китайського автопрому цей показник явно буде нижче).

Передчасний вихід каталізатора з ладу, в першу чергу, відбувається через неякісне пальне, яке, на жаль, не рідкість на вітчизняних заправках. Говорячи найпростішою мовою, каталізатор — це фільтр, і в підсумку він забивається. Якби питань до палива не виникало, такий фільтр забивався б набагато пізніше або не забивався взагалі.

Заміна каталізатора Тернопіль

Друга причина — механічне пошкодження каталізатора, руйнування керамічної серцевини або безпосередньо каталітичного шару, що повністю залежить від умов експлуатації автомобіля (велике значення має характер дорожнього покриття). у цьому випадку заміна каталізатора Тернопіль також неминуча.

Заміна каталізатора ТернопільКаталітичний нейтралізатор не можна відремонтувати шляхом заміни якихось деталей, адже це дуже складний елемент, необхідне його перевстановлення. При цьому будь-який оригінальний аналог має високу ціну, так як внутрішнє напилення каталізатора — дорогий сплав родію, іридію і платини.
Видалити каталітичний нейтралізатор і залишити замість нього пряму трубу не можна. Звичайно, технічно це можливо, але на практиці ми отримаємо, по-перше, фонове звучання автомобіля, яке буде чутно і водію, і всім іншим в радіусі кількох метрів, а по-друге, швидкий вихід з ладу основного резонатора: каталізатор також виконує функцію попереднього резонатора.

Очевидно, що доведеться придбати і встановити нову деталь, при цьому є три методи вирішення проблеми. Заміна каталізатора Тернопіль, який вийшов з ладу, можлива на:

аналогічний оригінальний;
автомобільний універсальний;
полум’ягасник.

1. Перший варіант, звичайно, ідеальний, але одночасно і вкрай дорогий. Особливо відчутно це для власників тих авто, де встановлено 2 або 4 каталізатора, а міняти їх треба парно, щоб уникнути різниці протитиску з двох сторін, яке небезпечно для двигуна.
2. Універсальний каталізатор виконує ті ж функції, але дешевше. Низька ціна пояснюється більш дешевими наповнювачами — наприклад, замість платини використовують золото.
3. Полум’ягасники мають ще нижчу вартість, при цьому вони міцні, надійні, спокійно переносять нерівності доріг, не такі примхливі до якості палива, відповідно мають довгий термін служби.

Тож коли потрібна заміна каталізатора Тернопіль і над чим подумати. Визначитись з вибором вам допоможуть на Єврокат Сервісі.

Перейти на головну сторінку або прочитайте ще одну цікаву статтю на нашому сайті:  Ремонт вихлопної системи Тернопіль

Корисна інформація

Ремонт глушників Тернопіль

Єврокат-сервіс — це компанія, що готова вирішити будь-які проблеми, пов’язанф з каталфзатором і глушником автомобіля, незалежно від характеру поломки цих деталей і складності майбутніх робіт. Наші майстри охоче беруться за різні завдання, наприклад: ремонт труби глушника іномарки; усунення дефектів в резонаторі; заміна несправних прокладок і гумок; ремонт каталізатора. Як ми виконуємо ремонт глушників Тернопіль? Ми […]

Читати далі

Глушники Тернопіль

Після очищення вихлопних газів в каталізаторі, попереднього зниження швидкості вихлопу і його температури в резонаторі, за остаточну обробку береться глушник. саме в ньому шум роботи двигуна знижується до прийнятного рівня, істотно знижується тиск і температура відпрацьованих газів. Якщо звук вихлопу здається нам неправильним, відразу звертайтеся в Єврокат-сервіс — професійний автосервіс, де найкраще знають, як якісно […]

Читати далі

Заміна каталізатора Тернопіль

Більшість автомобілістів стикаються з необхідністю заміни каталізатора Тернопіль. Зазвичай така потреба виникає після 80 000 — 100 000 км пробігу авто з урахуванням країни-виробника (наприклад, для китайського автопрому цей показник явно буде нижче). Передчасний вихід каталізатора з ладу, в першу чергу, відбувається через неякісне пальне, яке, на жаль, не рідкість на вітчизняних заправках. Говорячи найпростішою […]

Читати далі

Ремонт вихлопної системи Тернопіль

Головна перевага Єврокат-сервісу — індивідуальний і комплексний підхід до вирішення кожної проблеми, що виникла у вихлопній системи нашого автомобіля. Наш вузько-спеціалізований профіль і багаторічний досвід по ремонту глушників дозволяє бути професіоналами і здійснювати високоякісний ремонт вихлопної системи Тернопіль будь-якого автомобіля. Ми допоможемо вам усунути будь-яку несправність у вихлопній системі автомобіля і бюджетно вирішити кожну нестандартну […]

Читати далі

Заміна гофри глушника

Коли потрібна заміна гофри глушника? Дізнайтесь більше у спеціальній статті!

Читати далі

Заміна сажевого фільтра Тернопіль

Які ознаки того, що пора замінити сажевий фільтр? Чому потрібно заміняти сажевий фільтр?

Читати далі

Заміна каталізаторів Тернопіль

Каталізатор вийшов з ладу! Що ж робити? Це питання постає перед автомобілістами найчастіше несподівано і гостро.

Читати далі

Ремонт гофри Тернопіль

Гофра — це гнучка частина вихлопної системи, призначена для еластичного з’єднання елементів глушника.

Читати далі

Заміна сажового фільтра

Така послуга, як заміна сажового фільтра, не з проста набуває щораз більшої популярності серед власників автомобілів.

Читати далі

Ремонт глушників Тернопіль

Автомобіль — це злагоджена система, де всі деталі не тільки мають свою задачу, а й важливі для безпеки пасажирів.

Читати далі