спеціалізований
автосервіс по
вихлопним системам

Ремонт і установка вихлопних систем

дивитися онлайн-каталог глушників

Відправте заявку і ми вам
передзвонимо

*За вашим авто Ведеться відеоспостереження

Корисна інформація

Така послуга, як заміна сажового фільтра, не з проста набуває щораз більшої популярності серед власників автомобілів. Дизельні авто користуються попитом в Україні, як, втім, і у всій Європі. Звичайно, авто з дизельним двигуном має свої недоліки, але його переваг явно більше: дизельні авто витрачають на 30-40% менше палива, вони відрізняються більшою надійністю, більш тривалим терміном служби і меншим шкідливим впливом на навколишнє середовище, ніж бензинові автомобілі.

Відповідно до стандарту ЄВРО-4, всі авто з дизельним двигунами повинні оснащуватися спеціальними сажовими фільтрами, що очищають вихлопи від домішок сажі. Цікаво, що вперше законодавчо використання (поки не обов’язкове для деяких категорій двигунів) сажових фільтрів було введено в 2005 році з набранням чинності стандарту «Євро-4». А в 2011 році, разом з набуттям чинності норм стандарту «Євро-5», використання сажових фільтрів стало обов’язковим для всіх дизельних двигунів легкових і вантажних автомобілів.

Дизельний сажовий фільтр — це пристрій, що складається з металевого корпусу з керамічним вмістом, пронизаний повздовжніми каналами, що мають пористі стінки для кращого вловлювання сажі.

В системі вихлопу після сажового фільтра стоять датчики, що визначають характеристики вихлопу і дозволяють запустити процес регенерації фільтра при першій необхідності.

Якщо Ви частіше їздите по місту, стоїте в пробках, Ваш автомобіль більш схильний до проблем з сажовим фільтром. При частих зупинках, повільній їзді в вихлопних газах будь-якого, навіть найдосконалішого двигуна, буде міститися збільшена кількість частинок сажі, що призводить до засмічення сажового фільтра і виникає потреба- заміна сажового фільтра. Якщо сажовий фільтр забитий, Ви помітите, що холості оберти «плавають», зменшилася тяга авто, витрата масла збільшилася, а на приладовій панелі загорівся відповідний індикатор. Сучасні автомобілі вміють автоматично очищати сажовий фільтр при виникненні проблеми. Для цього після кожної подачі в циліндри палива система живлення здійснює додаткове впорскування палива, що збільшує температуру вихлопних газів до необхідної для повного вигоряння сажі. Після цього помилка пропадає і дизельний двигун повертається в нормальний режим. Так, наприклад, відбувається чистка сажового фільтра дизельних двигунів DPF, використовуваних в автомобілях концерну Volkswagen.

У разі, якщо автоматична регенерація DPF-фільтра не працює, таке очищення сажового фільтра можна запустити в ручному режимі на СТО. Якщо Ви не звернули увагу на засмічення сажового фільтру вчасно, і він наповнений понад норму, на жаль, така мийка сажового фільтру стає неможливою.

У цьому випадку виходом може стати:

  • заміна сажового фільтра;
  • промивка сажового фільтра хімічними засобами;
  • відключення або видалення сажового фільтра.

Термін служби сажового фільтра становить 120-180 тис. км пробігу автомобіля, однак, на жаль, він може бути і меншим у випадку використання неякісного палива або агресивного стилю їзди. Проте, заміна сажового фільтра є не найстрашнішою проблемою і Вам завжди зможуть допомогти кваліфіковані фахівці «Євроkat-сервісу», спеціалізованого автосервісу по вихлопним системам.

Корисна інформація

Ремонт глушників Тернопіль

Єврокат-сервіс — це компанія, що готова вирішити будь-які проблеми, пов’язанф з каталфзатором і глушником автомобіля, незалежно від характеру поломки цих деталей і складності майбутніх робіт. Наші майстри охоче беруться за різні завдання, наприклад: ремонт труби глушника іномарки; усунення дефектів в резонаторі; заміна несправних прокладок і гумок; ремонт каталізатора. Як ми виконуємо ремонт глушників Тернопіль? Ми […]

Читати далі

Глушники Тернопіль

Після очищення вихлопних газів в каталізаторі, попереднього зниження швидкості вихлопу і його температури в резонаторі, за остаточну обробку береться глушник. саме в ньому шум роботи двигуна знижується до прийнятного рівня, істотно знижується тиск і температура відпрацьованих газів. Якщо звук вихлопу здається нам неправильним, відразу звертайтеся в Єврокат-сервіс — професійний автосервіс, де найкраще знають, як якісно […]

Читати далі

Заміна каталізатора Тернопіль

Більшість автомобілістів стикаються з необхідністю заміни каталізатора Тернопіль. Зазвичай така потреба виникає після 80 000 — 100 000 км пробігу авто з урахуванням країни-виробника (наприклад, для китайського автопрому цей показник явно буде нижче). Передчасний вихід каталізатора з ладу, в першу чергу, відбувається через неякісне пальне, яке, на жаль, не рідкість на вітчизняних заправках. Говорячи найпростішою […]

Читати далі

Ремонт вихлопної системи Тернопіль

Головна перевага Єврокат-сервісу — індивідуальний і комплексний підхід до вирішення кожної проблеми, що виникла у вихлопній системи нашого автомобіля. Наш вузько-спеціалізований профіль і багаторічний досвід по ремонту глушників дозволяє бути професіоналами і здійснювати високоякісний ремонт вихлопної системи Тернопіль будь-якого автомобіля. Ми допоможемо вам усунути будь-яку несправність у вихлопній системі автомобіля і бюджетно вирішити кожну нестандартну […]

Читати далі

Заміна гофри глушника

Коли потрібна заміна гофри глушника? Дізнайтесь більше у спеціальній статті!

Читати далі

Заміна сажевого фільтра Тернопіль

Які ознаки того, що пора замінити сажевий фільтр? Чому потрібно заміняти сажевий фільтр?

Читати далі

Заміна каталізаторів Тернопіль

Каталізатор вийшов з ладу! Що ж робити? Це питання постає перед автомобілістами найчастіше несподівано і гостро.

Читати далі

Ремонт гофри Тернопіль

Гофра — це гнучка частина вихлопної системи, призначена для еластичного з’єднання елементів глушника.

Читати далі

Заміна сажового фільтра

Така послуга, як заміна сажового фільтра, не з проста набуває щораз більшої популярності серед власників автомобілів.

Читати далі

Ремонт глушників Тернопіль

Автомобіль — це злагоджена система, де всі деталі не тільки мають свою задачу, а й важливі для безпеки пасажирів.

Читати далі